Wydruk pochodzi ze strony: http://janusz-zemke.pl/_poradnik/_news/18/0/4303/torunskie_spotkanie_oiu.html

Toruńskie spotkanie OIU

4.10.2017 O godzinie 11:00 na terenie Centrum Targowego „PARK” w Toruniu odbyło się spotkanie w ramach Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej, które zostało zorganizowane przy udziale toruńskiego SEiRP oraz Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP.

Zgromadziło się ponad 160 emerytów policji, którzy wysłuchali przybyłych na spotkanie gości.

Przed zgromadzonymi wystąpili : gen. Adam Rapacki, były minister MSWiA Henryk Majewski, rzecznik prasowy FSSMRP Pani Beata Kornacka, koordynator Federacji (kujawsko-pomorskie) Jacek Kościelski oraz Anna Wróblewska-Zawadzka z Nieformalnej Grupy Inicjatywnej, Antyprzemocowa Sieć Kobiet.

Po wystąpieniach rozgorzała dyskusja, której konkluzją było stwierdzenie, iż nie ma zgody na niesprawiedliwość, poniżanie i przyszedł czas wziąć sprawy w nasze ręce. Zrealizujemy ten plan odwołując się od niezgodnych z prawem decyzji ZER i przy udziale środowisk nam sprzyjających, zbierzemy taką ilość podpisów, która pokaże naszą siłę, siłę środowiska służb mundurowy i ich rodzin.
Po spotkaniu w siedzibie toruńskiego SLD odbyła się konferencja prasowa, na którą przybyły media lokalne i ogólnokrajowe.

Z relacją zamieszczoną w mediach lokalnych można zapoznać się TUTAJ.

Dodano: 5 października 2017 r.