Janusz Zemke

Komunikaty

* 30 sierpnia br. o godz, 12,15 w radiu PiK, wprost ze studia w Brukseli – poseł Janusz Zemke uczestniczył w audycji publicystycznej Roberta Erdmanna, wraz z kujawsko-pomorskimi eurodeputowanymi Tadeuszem Zwiefką i Kosmą Złotowskim. Zapraszamy do słuchania audycji w internecie.

* Od 29 sierpnia do 1 września br. obradować będą, po wakacyjnej przerwie, komisje Parlamentu Europejskiego. Z tematyką obrad zapoznaj się TUTAJ

* 29 sierpnia br. poseł Janusz Zemke był gościem redaktor Magdy Jasińskiej w "Rozmowie dnia" na antenie radia PiK. Zapraszamy do wysłuchania audycji na stronach internetowych radia PiK.

* 27 sierpnia br. (sobota), o godz. 19,15, w telewizji Polsat News i Polsat News2  "Gość Wydarzeń". Był nim poseł Janusz Zemke.

* 26 sierpnia br. poseł Janusz Zemke, jako b. wiceminister MON i członek Komisji Beżpieczeństwa i Obrony Parlamentu Europejskiego był gościem TVN24 Biznes
i Świat, gdzie wypowiadał się na temat trwających manewrów wojsk rosyjskich, będących "sprawdzeniem  pełnej gotowości bojowej armii" we wszystkich czterech okręgach wojskowych.

* 25 sierpnia br. poseł Janusz Zemke komentował kolejne niezapowiedziane manewry armii rosyjskiej w wypowiedziach dla redaktora Krzysztofa Skórzyńskiego do "Faktów" TVN oraz dla redaktor Anity Werner do "Faktów po Południu" w TVN24.

* 18 sierpnia br. poseł Janusz Zemke
w "Otwarciu dnia" TVN24 Biznes i Świat, komentował rozpoczęte wczoraj manewry na południowym zachodzie Rosji. To już kolejne ćwiczenia armii rosyjskiej, ale po raz pierwszy
z użyciem międzykontynentalnych rakiet balistycznych RS -24 JARS, umieszczonych na mobilnych wyrzutniach, zdolnych do przenoszenia głowic nuklearnych.

* W 33. numerze tygodnika "Przegląd" z datą 16-21 sierpnia 2016 r., ukazał się wywiad z posłem Januszem Zemke, który przeprowadził redaktor Robert Walenciak. Zapraszamy do przeczytania w papierowym wydaniu pisma, a także TUTAJ.

* 15 sierpnia br. Janusz Zemke, b. wiceminister obrony, komentując fakt nadania złotego "Medalu za zasługi dla obronnności kraju" rzecznikowi MON Bartłomiejowi Misiewiczowi, powiedział w Polsat News, że jest to deprecjacja tego wysokiego dla żołnierza odznaczenia, a do złotego medalu trzeba po prostu dojść..., zachowując w nadawaniu, zgodnie z rozporządzeniem z 1991 r., kolejne jego stopnie.

* 12 sierpnia br. poseł Janusz Zemke poproszony został o wypowiedź na temat obrony terytorialnej dla "Faktów" TVN.

* 9 sierpnia br. o godz. 16,40, poseł Janusz Zemke był gościem redaktora Macieja Zakrockiego w audycji "Co się stało?" w radiu TOK FM. Poseł rozmawiał telefonicznie z Borów Tucholskich, gdzie przebywa na urlopie.

* 5 sierpnia br. o godz. 12,15 nadano audycję publicystyczną radia Pomorza i Kujaw, a w niej dyskutowano o wizycie papieża, uchodźcach, przyczynach terroryzmu we współczesnym świecie. Gośćmi byli  eurodeputowani: Janusz Zemke (telefonicznie z Borów Tucholskich) oraz ze studia w Bydgoszczy –  Tomasz Zwiefka i Kosma Złotowski. Audycję prowadził redaktor Robert Erdmann.

* 3-5 sierpnia br. – zapraszamy do lektury tekstów w zakładce "Poradnik dla emerytów...", gdzie zamieszczony jest projekt ustawy z 12 lipca br. dot. zmniejszenia emerytur mundurowych, listy ZG SEiRP i NSZZ Policjantów do ministra Mariusza Błaszczaka, opinie prawne adwokatów Marka Chmaja i Kacpra Matlaka, informator Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych, wypowiedź wiceministra MSWiA   Jarosława Zielińskiego oraz ciekawe publikacje na ten temat.

Błąd 404

Przepraszamy, wybrana strona nie istnieje.