Janusz Zemke
  • Zapraszamy seniorów z Kujaw i Pomorza na bezpłatne kursy “Komputer oknem na świat”. Zgłoszenia przyjmują biura poselskie Janusza Zemke w Bydgoszczy (tel. 737 48 75 71), Toruniu (tel. 736 83 29 27), Włocławku (tel. 736 83 29 28), Inowrocławiu (tel. 736 83 29 29) i Grudziądzu (tel. 736 83 29 30).

Komunikaty

* W sobotę, 10 grudnia br. o godz. 12.oo
w Bydgoszczy, poseł Janusz Zemke spotka się
z emerytami wojskowymi.

* W niedzielę, 11 grudnia br. o godz. 9,o5 zapraszamy do wysłuchania audycji w radiu ZET i jednocześnie obejrzenia nagrania w TV Polsat News "Śniadanie w radiu ZET", z udziałem posła Janusza Zemke.

* Od 12 do 15 grudnia br. obradować będzie Parlament Europejski na sesji plenarnej w Strasburgu. Agenda posiedzenia TUTAJ  
Na 13 grudnia zaplanowano debatę o polskiej demokracji.

* Od 3 do 6 grudnia br. przebywała w Brukseli 54-osobowa grupa zaproszonych przez posła mieszkańców Kujaw i Pomorza. Wśród nich byli laureaci konkursów wiedzy europejskiej oraz przedsięwzięć prowadzonych pod patronatem Janusza Zemke, wolontariusze prowadzący zajęcia na kursach komputerowych, seniorzy ze związków  mundurowych, członkinie stowarzyszenia "Pokolenia" oraz dwie wylosowane osoby z ZEMKE TEAMU. Na fot. mule na pierwszej kolacji w Chez Leon w centrum Brukseli.

* W zakładce "Poradnik dla emerytów..." znajdują się liczne  opracowania, stanowiska i uchwały dot. procedowania projektu zmiany ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa, a także żołnierzy zawodowych... i ich rodzin, gdzie zestawiono argumenty projektodawców, uczestników konsultacji społecznych,  uzgodnień międzyresortowych oraz opinie prawników i  internautów. Ponadto –  publikacje z innych mediów oraz opinie internautów z listów  do posła Janusza Zemke w zakładce "Internauci piszą..."

* 30 listopada i 1 grudnia br. Parlament Europejski obradował na sesji plenarnej w Brukseli, podczas której przyjęto budżet UE na 2017 rok oraz umowę między USA a UE w sprawie ochrony informacji osobowych powiązanych z zapobieganiem przestępstwom, ich śledzeniem, wykrywaniem i ściganiem. Tekst wystąpienia posła Janusza Zemke czytaj TUTAJ

*24 listopada br. na łamach papierowego wydania "Gazety Pomorskiej" ukazał się artykuł redaktora Jacka Deptuły z wypowiedziami posła Janusza Zemke pt. "Propagandowe Radio Erewań znowu nadaje". Zapraszamy do przeczytania w Gazecie, a także TUTAJ.

* 23 listopada br. ukazał się w interii.pl kolejny wywiad Dominiki Głowackiej z posłem Januszem Zemke, tym razem zatytuowany "Kto po Tusku szefem RE? Zemke: Na pewno nie będzie to Polak". Zachęcamy do poznanaia argumentacji posła na ten temat.

* 23 listopada br. opublikowany został wywiad z posłem Januszem Zemke w portalu fakty.interia.pl. Redaktor Dominika Głowacka zawarła w tytule konkluzję z wypowiedzi posła: "Próby rozsadzania UE wiążą się z fatalnym scenariuszem dla Polski". Zapraszamy do lektury.

* Od 21 do 24 listopada br. w Strasburgu obradował Parlament Europejski, m.in. nad wzmocnieniem współpracy obronnej państw Unii Europejskiej. Z wypowiedziami posła Janusza Zemke w tych kwestiach zapoznać się można TUTAJ, a z agendą innych tematów obrad – TUTAJ

* 16 listopada br. poseł Janusz Zemke uczestniczył w posiedzeniu frakcji S&D w Parlamencie Europejskim w Brukseli, z udziałem prof. Josepha Stiglitza – laureata Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii.

* 15 listopada br. o godz. 19,07 zaprosiliśmy do posłuchania audycji "Post Factum" w radiu TOK FM, gdzie gościem redaktora Pawła Sulika był poseł Janusz Zemke, obecnie zapis rozmowy dostępny jest w internecie.

* 12 listopada br. w kalendarzu posła Janusza Zemke:

  • o godz. 15,oo – uroczystości otwarcia Muzeum Przyrodniczego w Turzynie, gm. Kcynia:

  • o godz. 18,3o  – udział w programie "Horyzont" telewizji TVN24 (ze studia telewizji w Toruniu):

Błąd 404

Przepraszamy, wybrana strona nie istnieje.